КУРС «ТОНГ ЛЕН»
як з допомогою древньої медитації перетворювати свої проблеми у можливості, а труднощі - у паливо для росту


НАБІР ЗАКРИТо
Навіть ОДНА МЕДИТАЦІЯ може кардинально змінити ваше життя, якщо ви добре її освоїте та візьмете у постійну практику.

Запрошуємо вас освоїти таку медитацію - стародавню тибетську практику ТОНГ ЛЕН, що ще декілька сотен років тому була таємною.

«Медитація Тонг Лен - одна із найбільш дивовижних медитацій, і, напевно, найсильніша серед усіх відкритих практик, які не потребують ініціації. Вона дивовижна тим, що, будучи настільки простою у виконанні, дає надзвичайні результати», - говорить дорога Лама Двора, яка передала нам курс «Тонг Лен».

Якщо зараз ви чимось незадоволенні у своєму житті, вам не подобається власний стан, рівень енергії, оточення чи стосунки, то реєструйтесь на курс.

Отримайте інструмент для вирішення власних проблем - освойте практику "Тонг Лен".

Формат курсу: онлайн в групі

Тривалість: 10 тижнів

Старт: 7 травня

Вартість: 21 євро

Вам точно на курс, якщо
 • Ви хочете зрозуміти як реагувати на складні ситуації і оволодіти інструментом, який допоможе вам їх змінити

  1
 • Ви проживаєте стрес, тривогу або відчуваєте страх щодо майбутнього. Вам не вистачає енергії, ви втомилися і хочете привнести спокій і впевненість у своє життя

  2
 • Ваше життя, ваші стосунки не такі, про які ви мрієте. Напружені стосунки в сім’ї, з дітьми, на роботі. Ви хочете це змінити

  3
 • У вас є бажання навчитися любити себе і вийти на новий рівень життя

  4

Курс «Тонг Лен» змінює кожного зсередини

Багато-багато років тому жив один великий тибетський майстер на ім’я Геше Чекава. Йому знадобилося 12 років, щоб вивчити і прийняти в серці практику Тонг Лен.

Спочатку він викладав її тільки обраним учням, думаючи, що ця практика буде працювати лише у тих, хто володіє великою вірою в неї.

Потім він став навчати цій медитації групу хворих на проказу. В ті часи проказа була поширена в Тибеті, і звичайні лікарі не могли її вилікувати. Багато з тих, хто робили практику Тонг Лен, зцілилися, але Геше Чекава все іще не передавав Тонг Лен широкому колу людей.

Брат Геше Чекави був невиправним скептиком, що відкидав усі форми духовної практики. Одного разу, заховавшись за дверима, він слухав, як Геше Чекава викладає Тонг Лен, і став самостійно виконувати цю практику.

Через деякий час Геше Чекава помітив, що його брат змінився. І тоді він подумав, що якщо ця практика змогла змінити його брата, то вона може змінити будь-яку людиною. З тих пір він почав передавати Тонг Лен широкому колу людей.
Що ви отримаєте в результаті курсу
Після цього курсу ваша медитація перейде на інший рівень сили і приведе вас до результатів, про які сьогодні ви, навіть, не можете і мріяти.
1
Дізнаєтеся, як влаштований наш світ насправді. Зрозумієте, чому ті чи інші речі відбуваються у житті, і як їх змінити
2
Засвоїте древню техніку «ТОНГЛЕН», щоб застосовувати її для досягнення змін у різних сферах життя. Наприклад, в темі здоров'я ви зможете допомагати собі та іншим швидше покращувати стан, впливати на перебіг хвороби та бути здоровішими.
3
Ваше оточення почне змінюватися. Так само, як і стосунки в сім’ї, з дітьми, батьками і колегами.

Все ваше оточення, ваші умови роботи, ваш рівень відносин в сім'ї - все є проекцією вашої свідомості. І практика Тонг Лен допоможе вам змінити цю проекцію та, як наслідок, покращити відносини з оточуючими людьми.
4
Ви отримаєте ясність стосовно того, що робити у складних для вас ситуаціях. Як діяти, як допомогти собі чи іншим
5

Навчитеся повертати себе у стан щастя, прибирати страх, хвилювання та інші негативні відчуття, повязані з ситуаціями чи навіть іншими людьми.

6
Медитація Тонг Лен допоможе вам впливати на майбутнє. Ви навчитесь прибирати перешкоди на своєму шляху.
Курс проводить Школа «Класики Буддійської Мудрості» - некомерційна організація, яка допомагає людям зі всього світу освоювати знання на шляху досягнення найвищого щастя.

Ці знання дійшли до нас за рахунок їх безперервної передачі від вчителя до вчителя. Вони являються ключем для створення щасливого, щедрого і наповненого життя. Їх успіх доведено тисячоліттями. Саме тому люди передають їх протягом стількох поколінь.
2500
років, тим знанням, з якими ви познайомитесь на курсі
> 2000
студентів курсу
5
років існує школа
Остались вопросы? Напишите нам
Telegram
Як буде проходити курс
Уроки
Вас чекає 10 уроків, які будуть проходити кожного вт онлайн о 11:00 за Києвом. Ви також зможете подивитися записи усіх уроків на платформі курсу.
Розбір д/з
Кожного четверга о 11:30 за Києвом ми будемо зустрічатися для розбору д/з та відповідей на запитання. Записи всіх розборів ви також зможете знайти на платформі курсу.
Групове спілкування та бот курсу
На курсі буде створений груповий чат в Telegram, де ви зможете отримати підтримку від однодумців, а також чат-бот, який буде нагадувати вам про уроки і не тільки.
Доступ до матеріалів
Залишається з вами на півроку
Марина Селіцки
Викладач курсу та учениця Лами Двори
Марина перекладач, коуч, викладач будизму і медитації. В 2021 році разом зі своїм чоловіком Йоавом Беньямиіном пройшла річний медитативний ретрит Шамати.

От Марины Селицки мы получили перевод данного курса на русский язык и его передачу.
Ведучі курсу
 • Тетяна Александрова
  Викладач Школи «Класика буддийської мудрості», учениця дорогої Марини Селіцки, коуч, консультант, має економічну освіту з управління та менеджменту
 • Талія Мохналь
  Викладач Школи «Класика буддийської мудрості». Учениця Марини Селіцки, вивчає і практикує мудрість з 2017 року.
  Викладач йоги
Відгуки студентів
 • На протяжении всего курса я наблюдала и записывала мысли, инсайты, те изменения, которые происходили со мной и окружением. Этот курс помог мне углубить понимание, что все вокруг - моя проекция.

  Мне не стоит всё время "всех спасать". Болезнь мамы, мои претензии к окружению - это всё моё. Только робота с собой, со своим сознанием помогут их изменить.

  Я начала понимать, что медитация Тонг Лен - это универсальный инструмент, который уже помогает изменять то, что я вижу. Делала и буду продолжать делать Тонг Лен себе так как вижу и другие видят изменения во мне. Буду и дальше делать Тонг Лен маме, которая продолжает удивлять своей настойчивостью в тренировках и верой, что будет здоровой. Партнёр, дети стали спокойней. И даже если возникает крик, непонимание, то всё чаще ловлю себя на мысли, что карму изменить сейчас невозможно.

  Важна только правильная реакция в таких ситуациях, понимание. Я "смотрю фильм", который когда-то сняла. И главное, приходит понимание о важности продолжать учиться, практиковать, развивать своё сострадание, любовь и мудрость, раскрывать свой потенциал. Только так мы сможем помочь другим. Удивительный курс. Сердечно благодарю!

  Ольга
 • Огромная благодарность ведущим курса и всем учасникам!

  На курсе я научилась радоваться жизни, держать открытое сердце и сострадательней относиться к другим. Ведь мы все в одной лодке - все хотим быть счастливыми!

  Пришло понимание, что из меня исходит окружающий мир. Курс помог открыть дверь на путь изучения Мудрости и развивать бодхичиту!

  Благодарю всех Учителей!
  Натали
 • После курса внутри появилось чувство наполненности. Я стала по-другому смотреть и реагировать на неприятные ситуации.

  Есть ощущение , что как будто прикоснулась к чуду. Прекрасное чувство, что теперь с помощью практики Тонг Лен я всегда могу помочь себе и близким.

  Неприятных ситуаций стало меньше, а чувство радости теперь со мной каждый день . Благодарю !

  Алина
 • Благодарю за столь чудесный курс! Каждое занятие или разбор д/з - это радость, новые осознания и вдохновение для работы над собой.

  Мои главные результаты:
  1. Сама медитация обрела более глубокий смысл и понимание.
  2. Удалось проработать гордыню и мое Я.
  3. Изменилось мое восприятие мамы и конфликта с ней. 4. Выросло чувство сострадания.
  Татьяна
Залишились питання? Напишіть нам
Telegram